Hakkımızda

Hakkımızda

Alanında başarı sahibi olan Ankara Boşu Bandı olarak 1994 yılından bu yana hizmetlerine aktif olarak devam ediyoruz. Bulundurduğumuz test cihazları ve uzman ekibimiz de istediğiniz kalite standartlarına denk. Sizlere koşu bandı ve tüm spor aletlerinin bakım, onarım ve satışında etkili bir hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde de alanında etkin isimlerden biri olarak tanımlanıyor. Sektör içerisinde Activa Ankara Yetkili Servisi olarak da bulunmanın yanında her marka spor aleti için hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizde de sizlere 7/24 olarak destek vermeye devam ediyoruz. Spor aletlerinin tümü için de aynı şekilde her an teknik servis hizmeti var ediyoruz. Ankara Koşu Bandı olarak hizmetlerimizi tüm Türkiye içerisinde veriyoruz.

Ankara Koşu Bandı Servis Hizmetleri

Koşu bantlarında ev tipi olanlar için de profesyonel koşu bantlarında da sizlere yedek parça gönderimi sağlayabiliyoruz. Ayrıca koşu bantlarının yanında spor aletleri için de yedek parça temini yapabiliyoruz. Stoklarımız dahilinde sunduğumuz bu hizmeti de ülkemizin her bölgesine kargo olarak yollama fırsatına sahibiz.

Koşu bandı ve spor aletleriniz için gerekli olan aşamalarda ön ödeme talebiniz de bulunmaktadır. Koşu bandı ve spor aletleri tamir, bakım ve servis hizmetleri konusunda da sizin için en iyi özelliklere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Ayrıca tüm spor aletleri markalarında da hizmet vermeye uygun bir firma olarak sizlere destek oluyoruz. Tamir ve bakım hizmetleri için hedeflerimiz de kaliteli, hızlı ve ekonomik bir servis hizmeti sunmaktan yana.

Garantili Hizmetlerle Ankara Koşu Bandı

Hizmetlerimizi belirli günlerde yapmanın yanında işlemler cihazların bulunduğu adreslerde yapılmaktayız. Bunun en büyük nedeni de spor aletlerinin büyüklüğü ve ağırlığı gösterilmektedir. Yaptığımız bakım ve onarım işlemlerinde de süreler işlemlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar ve işçilik de garantili hizmetlere tabiidir.

Ankara Koşu Bandı firması adıyla da bir Fitnessspor markası olarak farkımızı belli ediyoruz. Bu yüzden de aradığınız tüm gelişmiş özelliklerle beraber sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Fitnessspor markası bünyesinde müşterilerimiz için en iyi hizmet standartlarını da bir arada tutuyoruz. Sahip olduğumuz çalışma prensipleri ve ilkeler doğrultusunda da her daim profesyonel olarak ilerliyoruz.

Yorumlar (0)

Yorum Yazın