Yedek Parça ve Tedarik

Yedek Parça ve Tedarik

Spor aletleri çok pahalı ve değerli parçalardır. Bu aletlerin arızalanması ya da bozulması durumunda parça değişimi ihtiyacı doğabilmektedir. Kullanılan yedek parçaların orijinal ve kaliteli olması ise bundan sonraki kullanım sürecinin uzun ömürlü ve verimli olabilmesi demektir.

Ankara Koşu Bandı firması koşu bandı ve spor aletleri yedek parçası konusunda sektördeki en çok çeşide sahip olan firmalardan birisidir. Çok farklı markaların yetkili satıcısı olan firma aynı zamanda orijinal yedek parça satışında da en önemli markalar adına hizmet vermektedir.

Ankara Koşu Bandı firmasından koşu bandı ve spor aletleriniz için yedek parça satın alabilirsiniz. Dilerseniz bu parçaların kargo ile adreslerinize gönderimini talep edebilirsiniz. Dilerseniz de firmadan teknik servis desteği ile birlikte parça alımı yapabilirsiniz. Her iki şekilde de Ankara Koşu Bandı tarafından satışa sunulan yedek parçalar garantili olarak sizlere teslim edilmektedir.

Ankara Koşu Bandı firması yedek parça konusunda stoklu çalışan bir firmadır. En çok tercih edilen koşu bandı ve spor aletleri için gerekli olabilecek en önemli yedek parçalar firma stoklarında bulunmaktadır. Sürekli olarak stokları güncellenen ve yenilenen firma yedek parça temini konusunda sektördeki en hızlı tedarikçilerden birisidir.

Ankara Koşu Bandı koşu bandı yedek parça temini konusunda geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bir koşu bandı için gerekli olabilecek tüm yedek parçalar firma stoklarında bulunmaktadır.

İşte Ankara Koşu Bandı bünyesinde temin edebileceğiniz koşu bandı yedek parça listesi;

 • Koşu bandı paleti
 • Koşu bandı bandı
 • Koşu bandı kayışı
 • Koşu bandı zemini (tahtası)
 • Koşu bandı emniyet anahtarları
 • Koşu bandı motor kayışı
 • Koşu bandı sürücü kartı
 • Koşu bandı ekranı
 • Koşu bandı silindiri / merdanesi
 • Koşu bandı motoru
 • Koşu bandı eğitim motoru
 • Koşu bandı elektrik / güç kablosu
 • Koşu bandı sensoru / okuyucusu
 • Koşu bandı zemin takozu

Birçok farklı marka koşu bandı için yukarıda belirtilen yedek parçalara en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yetkili servis kapsamında hizmet sunulduğu için yedek parçaları en uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

Ulusal bazda yedek parça satışı yapan Ankara Koşu Bandı bu satış için birçok farklı kanal kullanmaktadır. Firma ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Ya da artık tüm dünyanın kullanmakta olduğu online satış kanalları üzerinden koşu bandı yedek parçalarını güvenle satın alabilirsiniz. Bunun için Amazon, Trendyol ve N11 gibi sektör devi e ticaret firmalarını tercih edebilirsiniz.

Activa Ankara Yetkili Servisi, Altis Ankara  Özel Servisi, Hattrick Ankara Özel Servisi, Prostar Ankara Yetkili Servisi, Skhy Life Ankara Yetkili Servisi, Daimond Ankara Yetkili Servisi, Novasport Ankara Ve İç Anadolu Yetkili Servisi, Fitmax Ankara Özel Servisi, Dunlop Ankara Özel Servisi, Adler Ankara Yetkili Servisi, Voit Ankara Özel Servisi, Profitnes Özel servisi, Diesel Özel servisi, Life fitnes Özel Servisi olarakta bu markaların her türlü bakım onarım ve teknik servis işlemlerinin yani sıra yedek parça teminini de gerçekleştirmektedir. Uzman kadrosu, güvenilir ve hızlı çalışması, geniş yedek parça ağı ile Başkent Ankara’da koşu bandı alanında faaliyet yürüten lider bir marka olmayı başarmıştır.

Ankara Koşu Bandı bünyesinde koşu bandı ve spor aletleriniz için teknik destek hizmeti almak istiyorsanız işte teknik servis hizmeti verilen dünyaca ünlü o markalar; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle başta olmak üzere Ankara’nın birçok noktasına teknik servis işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yukardaki markalara ait koşu bandı ve spor ekipmanları için teknik servis ve yedek parça talepleriniz olduğunda Ankara Koşu Bandı firmasından hizmet alabilirsiniz. Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine aktif hizmet sunulmaktadır.

Satış Kanallarımız

trendyol-logo
amazon-logo
logo-n11

Randevu Günleri ve Saatleri

Kaliteli, hızlı ve ekonomik servis hizmeti verebilmek için belirli günlerde hizmet vermekteyiz. Özel durumlarda ve program yoğunluğumuza göre programın dışındaki günlerede randevu verebiliriz. Merkez Servis İstasyonumuza olan uzaklığına ve cihazın Markasına göre her ilçeye farklı servis ve bakım ücretleri uygulanmaktadır.

Randevu Saatleri: Servis randevusunda maalesef net bir saat verilememektedir. Ancak özel durumlarda toleranslı bir zaman dilimi verilebilir.
(13:00 -15:00 -Saatleri arasında gibi) Teknik ekibimiz randevu günü ziyaretinden yaklaşık 30 dakika veya 1 saat önce sizi bilgilendirecektir.

Garanti

Değişen yedek parçalar ve işçilik garantimiz altında olup yapılan her işlemde belge düzenlenmektedir. (Servis Raporu, Fatura)

Tamir ve Bakım Hizmetleri

Spor Aletleri Büyük ve ağır oldukları için Tamir,Bakım,Yedek Parça değişimi cihazların bulunduğu adreste yapılmaktadır.

Yerinde Yapılan en uzun Bakım,Onarım süreleri için bir kaç örnek vermek gerekirse ;

 • 1 Koşu Bandı Paleti / Bantı değişimi : En az 30 , En Fazla 60 Dakika
 • 1 Koşu Bandı Bakımı (Parça değiştirmeden) En az 20 , En Fazla 40 Dakika

Yorumlar (0)

Yorum Yazın