Teknik Servis

Teknik Servis

Spor ekipmanları için teknik servis hizmeti çok önemli bir süreçtir. Her zaman oldukça maliyetli olan her bir ekipman için beklenmedik anlarda arıza ve bozulma durumları söz konusu olabilmektedir. Çoğu kez kullanıcı hatası nedeni ile oluşabilecek tüm arıza ve bakım onarım süreçlerinde hızlı ve güvenli bir teknik servis hizmeti almanız gerekecektir.

Ankara Koşu Bandı firması dünyanın en çok tercih edilen koşu bandı ve spor aletleri markalarının yetkili satıcılığını yapmaktadır. Aynı zamanda bu önemli markaların teknik servis hizmetini sunmaktadır. Ankara merkezli olarak çalışan firma hizmetlerini tüm ülke çapında vermektedir. Her tür koşu bandı ve spor aleti için bakım, onarım ve teknik servis talebiniz olduğunda, bu alanda görev alan uzman bir ekip sizlere ulaşmaktadır. Ekipmanlarınızın bulunduğu yerde gerekli teknik servis hizmeti saplanmaktadır.

Ankara Koşu Bandı firmasından en hızlı şekilde hizmet alabilmek için firma ile iletişime geçmeniz ve randevu almanız yeterli olacaktır. Kullanmakta olduğunuz markayı ve var olan sorunu açıkladığınızda firma tarafından bu bilgiler doğrultusunda bir planlama yapılacaktır. Ve bu planlama doğrultusunda, işinizin aciliyet durumuna göre bir teknik servis süreci başlatılacaktır.

Ankara Koşu Bandı bünyesinde yapılan tüm teknik servis hizmetleri bu alanda deneyimli ve uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Birçok farklı marka için teknik servis detayları konusunda eğitimli olan bu ekipler var olan sorunlarınızı en hızlı ve en ekonomik şekilde çözmek üzere sizlere ulaşmaktadır.

Ankara Koşu Bandı firması teknik servis sürecinde sistematik bir çalışma prensibine sahiptir. Teknik seviş için almış olduğunuz randevulara belirtilen saat dilimleri arasında gelinmektedir. Yerinde yapılan incelemeler sonucunda ne tür bira arıza olduğu ve nasıl giderilebileceği konusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Sizlerin onaylaması durumunda bakım ve onarım için müdahale başlamaktadır.

Ankara Koşu Bandı firması teknik servis alanında garantili ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda tüm bu hizmetleri en ekonomik şekilde sizlere sağlamaktadır. Teknik servis fiyatlandırmaları belirlenirken bazı önemli kriterler ön planda tutulmaktadır. Teknik servis hizmeti sağlanacak olan marka ve servis için ulaşılması gereken adresler fiyatlandırmalarda etkili rol oynamaktadır.

Ankara Koşu Bandı bünyesinde koşu bandı ve spor aletleriniz için teknik destek hizmeti almak istiyorsanız işte teknik servis hizmeti verilen dünyaca ünlü o markalar; Activa Ankara Yetkili Servisi, Altis Ankara  Özel Servisi, Hattrick Ankara Özel Servisi, Prostar Ankara Yetkili Servisi, Skhy Life Ankara Yetkili Servisi, Daimond Ankara Yetkili Servisi, Novasport Ankara Ve İç Anadolu Yetkili Servisi, Fitmax Ankara Özel Servisi, Dunlop Ankara Özel Servisi, Adler Ankara Yetkili Servisi, Voit Ankara Özel Servisi, Profitnes Özel servisi, Diesel Özel servisi, Life fitnes Özel Servisi olarakta bu markaların her türlü bakım onarım ve teknik servis işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yukardaki markalara ait koşu bandı ve spor ekipmanları için teknik servis ve yedek parça talepleriniz olduğunda Ankara Koşu Bandı firmasından hizmet alabilirsiniz. Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine aktif hizmet sunulmaktadır.

Randevu Günleri ve Saatleri

Kaliteli, hızlı ve ekonomik servis hizmeti verebilmek için belirli günlerde hizmet vermekteyiz. Özel durumlarda ve program yoğunluğumuza göre programın dışındaki günlerede randevu verebiliriz. Merkez Servis İstasyonumuza olan uzaklığına ve cihazın Markasına göre her ilçeye farklı servis ve bakım ücretleri uygulanmaktadır.

Randevu Saatleri: Servis randevusunda maalesef net bir saat verilememektedir. Ancak özel durumlarda toleranslı bir zaman dilimi verilebilir.
(13:00 -15:00 -Saatleri arasında gibi) Teknik ekibimiz randevu günü ziyaretinden yaklaşık 30 dakika veya 1 saat önce sizi bilgilendirecektir.

Garanti

Değişen yedek parçalar ve işçilik garantimiz altında olup yapılan her işlemde belge düzenlenmektedir. (Servis Raporu, Fatura)

Tamir ve Bakım Hizmetleri

Spor Aletleri Büyük ve ağır oldukları için Tamir,Bakım,Yedek Parça değişimi cihazların bulunduğu adreste yapılmaktadır.

Yerinde Yapılan en uzun Bakım,Onarım süreleri için bir kaç örnek vermek gerekirse ;

  • 1 Koşu Bandı Paleti / Bantı değişimi : En az 30 , En Fazla 60 Dakika
  • 1 Koşu Bandı Bakımı (Parça değiştirmeden) En az 20 , En Fazla 40 Dakika

Onarılması ve bakımı mümkün olan yedek parçalar ( Elektronik – Mekanik ) servis istasyonuna alınarak gerekli işlemlerden geçmektedir.

Teknik Servise alınan parçaların Bakım ve Onarımı en fazla 7 İş günü içinde yapılmaktadır.

Yorumlar (0)

Yorum Yazın