Tamir ve Bakım Hizmetleri

Tamir ve Bakım Hizmetleri

Ankara Koşu Bandı tamir ve bakım hizmetlerinde de ayrıcalıklı ve çok tercih edilen bir firmadır. Bünyesinde hizmet vermiş olduğu markalara ait tüm ekipmanlar için tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti verirken müşteri memnuniyeti ön planda olarak çalışmaktadır.

Ankara Koşu Bandı tamir ve bakım hizmetlerini çoğunlukla yerinde vermektedir. Tüm ekipmanların hareket etmesine gerek kalmadan yerinde müdahale edilmektedir. Bu çalışmalar için en hızlı şekilde sürecin tamamlanması hedeflenmektedir. Bunun için ortalama sürelerle çalışılmaktadır.  Tamir ve bakım hizmetleri öncesinde yapılacak olan çalışmalar için asgari ve azami süre sınırları önceden belirtilmektedir.

Firma bünyesinde yapılan genel hizmetlerden alınan ortalama arakamalar göre, normal şartlarda, bir koşu bandı için paletinin veya bandının değişimi 30 dakika ve 60 dakika arasında tamamlanmaktadır. Aynı şekilde bir koşu bandının bakımı 20 dakika ve 40 dakika arasında değişiklik göstermektedir.

Rutin bakım süreçlerinde oluşan ekstrem durumlarda hizmet sürelerinde uzamalar söz konusu olmaktadır.

Bakım sürecinde yenilenmesi ve değişmesi gereken parçalar olabilmektedir. Bu durumda parça fiyatları ve size maliyeti konusunda bilgilendirmeler firma tarafından yapılmaktadır. Sizin onayınızın ardından Ankara Koşu Bandı firması bünyesinde bulunan orijinal yedek parçalar kullanılarak parça değişim işlemleri yapılmaktadır. Bu çalışmalarda en geç yedi gün içerisinde süreç tamamlanmaktadır.

Ankara Koşu Bandı bünyesinde yapılan tüm tamir ve bakım hizmetleri uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda bu iş için son teknolojik cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Uzman ekiplerin bilgisi ve teknolojik cihazların desteği ile bakım ve onarım işlemleriniz kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Activa Ankara Yetkili Servisi, Altis Ankara  Özel Servisi, Hattrick Ankara Özel Servisi, Prostar Ankara Yetkili Servisi, Skhy Life Ankara Yetkili Servisi, Daimond Ankara Yetkili Servisi, Novasport Ankara Ve İç Anadolu Yetkili Servisi, Fitmax Ankara Özel Servisi, Dunlop Ankara Özel Servisi, Adler Ankara Yetkili Servisi, Voit Ankara Özel Servisi, Profitnes Özel servisi, Diesel Özel servisi, Life fitnes Özel Servisi olarakta bu markaların her türlü bakım onarım ve teknik servis işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tamir bakım ve onarım gerçekleştirirken stoklarında yer alan yedek parçaları kullanarak bireylere hızlı bir biçimde çözüm sunar. Başka bir ilden ya da başka kuruluştan yedek parça gelmesini beklemeden spor salonlarının tüm ekipmanlarının tamir işlemlerini hızlı bir biçimde yerine getirmektedir. Öte yandan aynı sektörde hizmet verdiği rakip kuruluşları fiyat performans odaklı çalışması ile de geride bırakmıştır. Kuruluş Türkiye’de neredeyse tüm markaların bakım ve onarımı gerçekleştiren nadir firmalar arasında yer almaktadır.

Randevu Günleri ve Saatleri

Kaliteli, hızlı ve ekonomik servis hizmeti verebilmek için belirli günlerde hizmet vermekteyiz. Özel durumlarda ve program yoğunluğumuza göre programın dışındaki günlerede randevu verebiliriz. Merkez Servis İstasyonumuza olan uzaklığına ve cihazın Markasına göre her ilçeye farklı servis ve bakım ücretleri uygulanmaktadır.

Randevu Saatleri: Servis randevusunda maalesef net bir saat verilememektedir. Ancak özel durumlarda toleranslı bir zaman dilimi verilebilir.
(13:00 -15:00 -Saatleri arasında gibi) Teknik ekibimiz randevu günü ziyaretinden yaklaşık 30 dakika veya 1 saat önce sizi bilgilendirecektir.

Garanti

Değişen yedek parçalar ve işçilik garantimiz altında olup yapılan her işlemde belge düzenlenmektedir. (Servis Raporu, Fatura)

Tamir ve Bakım Hizmetleri

Spor Aletleri Büyük ve ağır oldukları için Tamir,Bakım,Yedek Parça değişimi cihazların bulunduğu adreste yapılmaktadır.

Yerinde Yapılan en uzun Bakım,Onarım süreleri için bir kaç örnek vermek gerekirse ;

  • 1 Koşu Bandı Paleti / Bantı değişimi : En az 30 , En Fazla 60 Dakika
  • 1 Koşu Bandı Bakımı (Parça değiştirmeden) En az 20 , En Fazla 40 Dakika

Onarılması ve bakımı mümkün olan yedek parçalar ( Elektronik – Mekanik ) servis istasyonuna alınarak gerekli işlemlerden geçmektedir.

Teknik Servise alınan parçaların Bakım ve Onarımı en fazla 7 İş günü içinde yapılmaktadır.

Yorumlar (0)

Yorum Yazın